Renovace a leštění autolaků OPava

Napsal osop.bloger.cz (») 21. 2. 2015 v kategorii Doporučené služby motoristům, přečteno: 559×

Moderní technologie na renovaci starších či poškozených autolaků

je k dispozici pro opavské motoristy. Seznamte se s možnostmi, jak svého miláčka zkrášlit. Důvodů se najde hned několik smile třeba budete-li chtít Vaše vozidlo prodat, máte před sebou významnou rodinnou událost či stačí, chcete-li, aby Vaše auto vypadalo krásně. 

Je pravdou, že drobných škrábanců či poškození laku z myček je na slunci hodně vidět, však rozhodněte se sami, příležitost zde existuje.

Renovace a leštění autolaků technologií 3M znamená:

- mnohonásobně levnější způsob jak dosáhnnout špičkového vzhledu laku - trvalé odstranění drobných škrábanců, vyhlazené škrábance již nikdy nevystoupí - zajistí perfektní kvalitu povrchu - dokonale obnoví barvu Vašeho vozu

Nabízíme Vám kompletní renovaci laku a kosmetický servis vozu, který se vyznačuje rozbrušováním a rozlešťováním zkřídovatělých, zašlých a poškrábaných laků vozů s následnou povrchovou úpravou a konzervováním proti povětrnostním vlivům za použití technologických přípravků 3M s konečnou konzervací politurními tvrdými vosky zaručujícími dlouhodobou ochranu laku s vysokým leskem.

Jak  renovace probíhá?

Bezkontaktní mytí vozidla speciálním autošampónem , čištění disků cleaner 3M, čištění mezidveřních prostor, vysušení karoserie, chemické odstranění hmyzu, ptačího trusu, pylu a asfaltu, strojní broušení, strojní hrubé leštění, strojní jemné leštění s odstraněním 3D hologramů systémem 3M, impregnaci plastů  a gum, vyleštění venkovních skel.

Štítky: Renovace
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.